Шановні відвідувачі!

Від імені педагогічного колективу закладу дошкільної освіти маю честь вітати Вас на нашому сайті. Маємо надію, що цей сайт допоможе Вам усвідомити всю важливість дошкільного виховання, що наше завдання – це не просто розвиток, навчання та виховання дітей, а підготовка лідерів майбутнього. Ваш малюк, що робить сьогодні перші самостійні кроки, буде прокладати свою дорогу в житті  держави,  не схожій на ту, в якій виросли минулі покоління. Ось чому дуже важливо вже сьогодні закласти фундамент, що дасть йому змогу вирости не пасивним спостерігачем, а самостійним будівником власного майбутнього та майбутнього своєї країни

decorate-clipart-pink-458775-5888930 (640x480, 189Kb)

Що ж, звісно, наша праця не проста —

Їй віддається стільки сил та вміння,

Кеменяш Ірина Іванівна, 1962 року народження, освіта вища,

закінчила  Івано-Франківський педагогічний інститут ім. В. Стефаника

Завідувач ЗДО с. Оленьово з 1998 року

42 роки присвятила вихованню молодого покоління і майже 25 років очолює колектив, забезпечуючи потреби суспільства у створенні умов для розвитку дитини, формування всебічно розвиненої особистості.

Під безпосереднім керівництвом Ірини Іванівни колектив досяг вагомих успіхів у забезпеченні прав дитини на здобуття дошкільної освіти. Завдяки своєму ентузіазму, високому творчому потенціалу вона згуртовує біля себе людей, чиїм покликанням є виховання дітей, прагнення передати усе найкраще, набуте попередніми поколіннями.

Ірина Іванівна всю свою роботу спрямовує на те, щоб діти росли міцними та здоровими, щоб допомогти їх духовному самовизначенню, підготувати до шкільного життя, життя в соціумі. Надбання керівника на освітянській ниві, зокрема управлінської діяльності, засвідчують високий рівень професійної майстерності педагога. Піклування про здоров'я дитини, визнання його найбільшою цінністю, дало можливість впровадження в освітню систему принципу гуманізації, який став одним із стратегічних принципів організації освітнього процесу.

decorate-clipart-pink-458775-5888930 (640x480, 189Kb)

Керувати закладом дошкільної освіти сьогодні означає

цілеспрямовано впливати на педагогічний процес для досягнення позитивних результатів, створювати творчу атмосферу, сприятливий соціально–психологічний клімат, сміливо брати на себе відповідальність, діяти оперативно та принципово. Саме такою і є Ірина Іванівна.

У своїй роботі дотримується демократичного стилю управління. Постійно дбає про зміцнення матеріальної бази. В закладі створила згуртований, працьовитий, сильний колектив. Весь свій досвід, душевні сили віддає дитячому садку.

decorate-clipart-pink-458775-5888930 (640x480, 189Kb)

Життєве кредо: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах - шукати істину, у людях – мудрість».

decorate-clipart-pink-458775-5888930 (640x480, 189Kb)

Педагогічне кредо: «У серце увійде лише те, що йде від серця»

Завідувач ЗДО здійснює:

– Організацію освітньої діяльності ЗДО;
– Забезпечення адміністративно – господарської роботи в ЗДО;
– Дотримання норм і правил охорони праці, протипожежної безпеки, санітарно – гігієнічних норм;
– Організацію харчування дітей;
– Забезпечення працівників методичними посібниками для роботи та систематичного підвищення кваліфікації працівників;
– Забезпечення санітарного утримання приміщень і ділянки ЗДО повітряного режиму;
– Реалізацію державної політики в галузі освіти;
– Загальне керівництво всіма напрямками діяльності ЗДО у відповідності з його статутом і законодавства України;
– Розробку і впровадження програм розвитку ЗДО, навчальних планів, курсів, дисциплін, а також Статуту, Колективного договору, правил внутрішнього трудового розпорядку і інших навчально-методичних документів;
– Визначення структури управління ЗДО і штатний розпис в межах своєї компетенції;
– Вирішує навчально-виховні, методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають в процесі діяльності ЗДО

ЗАВІДУВАЧ РАДИТЬ:

Закон етики дошкільного працівника:

1.Якщо виникне сумнів, як вести себе по відношенню до іншої людини, постарайтесь поставити себе на місце тієї людини.
2.Не нав’язуйте своїх думок і смаків іншим.
3.Не дозволяйте собі грубі, безапеляційні судження.
4.Ні з ким не обговорюйте особисті стосунки колег.
5.Ніколи ні з ким не з’ясовуйте відносин у присутності сторонніх осіб.
6.Не ставте колег у незручне становище при сторонніх, зробіть вигляд, що не помітили їхніх промахів.
7.Вмійте берегти та поважати самолюбство і гідність інших людей.
8.Будьте толерантними за будь – яких обставин.
9.У будь – якій конфліктній ситуації вчіться знаходити і пропонувати розумне оптимальне рішення для врегулювання конфлікту.
10.Вчіться мати тверду життєву позицію з будь – якого питання, грамотно, культурно її відстоювати.
11.У будь – якій життєвій ситуації пам’ятайте: Ви – педагог, з Вас беруть приклад інші.
12.Пам’ятайте золоте правило етики: ставтесь до людей так, як би Ви хотіли, щоб вони ставились до Вас

.

БУДЬТЕ ПИЛЬНІ, АДЖЕ У ВАШИХ РУКАХ ДИТИНСТВО !

Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в

житті, - з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва,

мудрості залежить її життя, здоров'я, розум, характер, воля,

громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя